Frutosfera

 
 
 
Inspiracja do stworzenia Frutosfery narodziła się w czasie jednej z wielu podróży, które odbyłem w ciągu  ostatniej  dekady.   Pomimo  faktu,  iż   większość   z   nich   stanowiła   nieodłączną   część korporacyjnego życia, pozwoliły mi one poznać inne kultury i różne punkty widzenia ludzi, z którymi miałem  przyjemność  pracować  i  spędzać  czas.
 
 
Wspólnym  mianownikiem  zawsze  była  celebracja  życia,   której  nieodzownym  elementem  była zdrowa  i  urozmaicona dieta.  Kiedy z uwagi na globalny kryzys,  moja kariera w korporacji została brutalnie przerwana,  uznałem,  że to odpowiedni moment,  aby  rozpakować  bagaż doświadczeń. Owocem  tego  działania  jest  Frutosfera.
 
 
Moją  ambicją  jest,   aby   Frutosfera   nie   była   jedynie  punktem  na  gastronomicznym  szlaku stacjonarnych  lokali,  lecz by była z Wami,  w Waszym  wolnym  czasie,  w trakcie  relaksu i zabawy, a  serwując  świeże,   naturalne   soki   przyczyniała  się  do   Waszego   dobrego  samopoczucia i przyjemnej  atmosfery.
 
 
Chciałbym,  żebyście  pomogli  mi  w  realizacji  tej  idei.
 
 
Do zobaczenia
 
Michał Popkiewicz